Η Εθνική Επιτροπή Βιοηθικής & Τεχνοηθικής σας εύχεται ολόθερμα Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση!
![Μήνυμα ΕΕΒΤ για την 50η επέτειο αποκατάστασης της Δημοκρατίας](https://bioethics.gr/api/files/download/2374/7_2024_apokatastasi_dimokratias_fegie.jpg?attachment=false)
Η Εθνική Επιτροπή Βιοθικής και Τεχνοηθικής συστάθηκε τον Απρίλιο του 2021. Για το έργο και την δράση της Εθνικής Επιτροπής Βιοηθικής καθώς και για την αναζήτηση αρχειακού υλικού μπορείτε να επισκεφθείτε την προηγούμενη ιστοσελίδα πατώντας εδώ.
Η Εθνική Επιτροπή Βιοηθικής & Τεχνοηθικής σας εύχεται ολόθερμα Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση!